Tahke vannivaht Chocolate Magic Candies

Kujuta vaid ette: õrn vahukiht, värske šokolaadi joovastav aroom, kerguse ja rahulikkuse tunne…

Lisaks positiivsetele emotsioonidele on tahke vaht sinu kehale kasulik – see pehmendab karedat kraanivett,  muudab naha pehmeks ja kaotab kiskuva tunde.

KUIDAS KASUTADA

Lahusta otse sooja veejoa all, kuni moodustub vaht või purusta 1-2 tükki (sõltuvalt soovitud vahu kogusest) ja täida vann veega. Pane tähele, et toode on valmistatud pehmetest pindaktiivsetest ainetest – see ei moodusta sama rikkalikku vahtu kui massturu toode, kuid samal ajal ei kuivata ega pingesta nahka.

KOOSTIS

Corn starch, mild frothers (Sodium Methyl Oleyl Taurate, Coco Betaine), baking soda (Sodium Bicarbonate), glycerin (Glycerin), sea salt (Sea Salt), coconut flakes (Cocos Nucifera (Coconut) Fruit), cocoa -powder (Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Powder), environmentally friendly preservative (Sorbitan Caprylate, Propanediol, Benzoic Acid), sugar (Sucrose), decor (Aqua, Glycerin, Sodium Stearate, Propylene Glycol, Sorbitol Sodium, Laurate Sodium Laureth Sulfate, Titanium Dioxide, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Sodium Chloride, Stearic Acid, Lauric Acid, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate), perfume composition (Parfum), Benzyl benzoate, Coumarin, CI 16255, CI 20285, CI 42090.

17,94


Jaga ostukorv kolmeks osaks või tasu 30 päeva pärast! Sinu jaoks on see tasuta, ilma igasuguse intressi ja lisakuludeta.

Laos