Slimming massaaž

Massaaž aitab vähendada ümbermõõte ning modelleerida keha! Kombineeritud manuaalsetest võtetest ning mitte toksilisest silikoonist kuppudega massaaž on intensiivne ning keskendub kõige suurtematele murepiirkondadele vastavalt kliendi soovile. Kõigepealt avatakse lümfisüsteem ja kantakse peale spetsiaalne õlisegu, mis sisaldab greibi ning kadaka eeterlikke õlisid. Siis algab kupumassaaž, mis hõlmab tuharaid, reite tagakülgi, esikülgi ning kõhtu. Tselluliidi massaaž trimmib nahka, vähendab tselluliiti, puhastab poore ning parandab verevarustust. Vastunäidustused: veenilaiendid- ja põletikud, kilpnäärme-, neeru-, kopsu- ja nakkushaigused, kasvajad, palavik, lahtised haavad, raseduse ajal, imetamise perioodil. Parimate tulemuste saavutamiseks on soovitatav läbida kuur 10-15 korda, 2-3 seanssi nädalas ning juua rohkesti vett. Aega tuleks varuda 60minutit.

37,00


Jaga ostukorv kolmeks osaks või tasu 30 päeva pärast! Sinu jaoks on see tasuta, ilma igasuguse intressi ja lisakuludeta.

Laos

Saada kinkekaart kingitusena

Kinkekaarti saad saata kingitusena täites ära kinkekaardi saaja e-maili aadressi. Peale makse sooritamist saadetakse kinkekaart ka kinkekaardi saaja e-mailile.